Американська компанія інвестує в Маркулеський аеропорт

Американська компанія KVG готова інвестувати у виробництво у вільному Міжнародному аеропорту Маркулешты. Про це її представники заявили на зустрічі з міністром економіки та інфраструктури Молдови Кирилом Габуричем.

За повідомленням Міністерства економіки та інфраструктури, Кирило Габурич зазначив, що одним із завдань відомства як раз і є ідентифікація потенційних інвесторів, зацікавлених у розвитку Міжнародного аеропорту Маркулешты, а також потенційних резидентів ВЕЗ «Бєльці».

Він закликав американську компанію розвивати свій бізнес в Молдові, скориставшись податковими і митними пільгами, які надаються у ВЕЗ. Як приклад міністр назвав іноземні компанії, що розширили свій бізнес у нашій країні, такі як: Draexlmeier, Sumitomo, Gebauer & Griller, Fujikura і тд.

Кирило Габурич представив потенційним інвесторами позитивні результати, досягнутих у минулому році сім’ю СЕЗ, зазначивши, що минулого року загальний обсяг інвестицій склав майже $ 350 млн., що майже на 23% більше, ніж в 2016 р. В даний час, у СЕЗ близько 200 резидентів і більше 12 тис. співробітників, що майже в два рази більше, ніж у минулому році.

«Ми докладаємо всі зусилля, щоб бути конкурентоспроможними для інвесторів, і мають намір в найближчі два роки подвоїти обсяг інвестицій і число працівників у СЕЗ», — зазначив міністр.

У свою чергу, представники американської компанії заявили, що вони інвестували в Молдову, і хочуть залишитися тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *