Американські міста завжди були першими у висотному будівництві

При слові «хмарочос» першим ділом у нас в голові виникають панорами Нью-Йорка, а світові столиці змагаються з ним, проектуючи все більше і більше будинків висотою від 150 м. Майамі не відстає від сусідів — продовжує рости вгору і перетворюватися в «міні-Манхеттен».

Жителі міста починають звикати до життя «в хмарах», тому попит на пентхауси і кондомініуми на верхівках хмарочосів постійно підвищується.

У жовтні минулого року девелопери G&G Business Developments презентували новий проект, розроблений спільно з англійськими виробниками спортивних автомобілів Aston Martin (які будуть займатися інтер’єрами), що представляє з себе 66-поверховий хмарочос преміум-класу Aston Martin Residences. Стояти він буде на Брикель-авеню, а всередині, крім власне квартир, розташуються дворівневий фітнес-центр, віртуальна кімната для гольфу, два кінотеатри, салон краси і перукарня.

Прямо на даху мешканці хмарочоса зможуть погрітися на сонці, зануритися в басейн і розслабитися в спа-центрі або ж просто насолодитися видами на затоку Біскейн, Атлантичний океан і мерехтливий міський пейзаж Майамі.

До речі, ці види відкриються з будь-якого поверху будівлі, що вийшло завдяки дуже вдалому вибору розташування Aston Martin Residences.

В будинку вмістилося близько 400 апартаментів за ціною від 1 млн до 8,5 млн дол. і пентхаусами до 50 млн дол.

Здача проекту очікується в 2021 році, але вже зараз можна відвідати відділ продажів з шоу-румом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code