Батьки учнів ліцею в Чадир-Лунзі скаржаться на поганий стан навчального класу

Стан навчального класу у теоретичному ліцеї №2 муніципія Чадир-Лунга, який переведуть учнів 5 класу з 1 вересня, всерйоз стурбувало батьків.

Відповідна скарга була подана у Виконавчий комітет Гагаузії.

За словами батьків, у кабінеті, де діти будуть вчитися в наступаючому навчальному році, відсутній елементарний косметичний ремонт.

Директор навчального закладу у свою чергу послалася на відсутність фінансових коштів для створення належних умов у класі.

При цьому батьки відзначають, що вони власними силами ремонтували кабінет, де діти навчалися до закінчення четвертого класу: клеїли шпалери, міняли плафони, фарбували підлоги, парти та стільці. Батьки зробили косметичний ремонт у приміщенні і після закінчення дітьми четвертого класу.

Заява, що надійшла від батьків, було обговорено на черговій апаратній нараді Виконкому Гагаузії в понеділок, 13 серпня. Голова Гагаузії Ірина Влах доручила начальнику Головного управління освіти Софії Торлак перевірити дану інформацію і прийняти оперативні заходи, передає прес-служба башкана.

Крім того, башкан дала доручення перевірити, наскільки відповідає закону практика збору фінансових коштів адміністраціями навчальних закладів від батьків на забезпечення навчального процесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *