Водій з Молдови збив у Румунії цілу родину, включаючи 4-річну дівчинку

Водій з РМ почав хаотично рухатися, виїхав на зустрічну смугу і збив цілу сім’ю з Ясс.

Цим вранці, близько 04:00 в зоні населеного пункту Бэдяна румунського повіту Васлуй сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої постраждали 3 людини, включаючи 4-річну дівчинку. Аварія сталася з вини водія з РМ.

Молдаванин у віці 43 років знаходився в автомобілі з 45-річною жінкою та її 20-річною дочкою.

З причин, які належить встановити, молдавський водій почав в якийсь момент хаотично рухатися, виїхавши на зустрічну смугу і збив цілу сім’ю з Ясс: 32-річного чоловіка, його дружину і дочка у віці 4 років, які перебували на узбіччі шосе.

Сім’я ледве встигла вийти з машини марки Opel Astra, так як дитині потрібно було в туалет, коли молдаванин наїхав на них на повній швидкості.

Найбільше постраждав 32-річний чоловік, якого відкинуло вбік від траси. Травми отримали і його дружина і дочка. Їм дивом вдалося уникнути смерті під колесами некерованого автомобіля.

Молдавський водій, так і його пасажирки були поранені, але загрози для їх життя немає. Чотири машини швидкої допомоги з Васлуя поранених доставили в лікарню в Бирлад. 32-річний чоловік був госпіталізований у стані коми. Йому був поставлений діагноз диссекція аорти та розрив селезінки. Лікарі намагаються стабілізувати його стан, щоб терміново доставити в Ясси.

Поліція розслідує обставини і причини аварії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *