Королівський адвокат Джеймс Рамсден: Шора намагаються зробити «цапа відбувайла»

Звіти компанії KROLL, складені за завданням Національного Банку Молдови, має намір перекручують факти

Звіти компанії KROLL, складені за завданням Національного Банку Молдови, має намір перекручують факти таким чином, щоб громадська думка Молдови вважало єдиним винним у банківській крадіжці Ілана Шора. Про це дав зрозуміти королівський адвокат з Лондона Джеймс Рамсден, представляючи в Кишиневі звіт компанії QUINTEL intelligence, що спеціалізується в області бізнес-розвідки.

Однак, за його словами, цей висновок не випливає з аналізу фактів, викладених у звітах KROLL, а деякі факти зазнали замовчуванням. Зокрема, Джеймс Рамсден звернув увагу на те, що у звітах KROLL обійдена тема приччастности до банківського шахрайства колишнього прем’єр-міністра Влада Філата і підприємця В’ячеслава Платона, хоча судові інстанції винесли їм вироки.

Джеймс Рамсден вважає, що є замовником розслідування KROLL Національний банк просуває через звіти компанії свою версію події як незаперечної істини, якою вона не є. Королівський адвокат підкреслив, що Національний банк у повній мірі несе відповідальність за подію в BEM, оскільки є національним регулятором в банківській системі Молдови.

Досвідчений юританский юрист з бездоганною репутацією допустив, що НБМ має намір дав вожможность оприлюднювати звіти KROLL, щоб сформувати вигідну собі громадську думку. « НБМ має право боротися за свій «кут» і сперечатися про те, чому він не є винні. Але він не може дозволити публікацію звітів KROLL і представити їх в якості об’єктивних і заснованих на доказах, хоча насправді це не більше, ніж його власне твердження», — заявив Рамсден.

Джеймс Рамсден закликав молдавське суспільство не приймати нав’язувані висновки, а робити їх самостійно, грунтуючись на фактах і доказах.

«Ми просимо вас проявити незалежність розуму і судження, за які ця країна пишається, і що ви відмовляєтеся від навмисних висновків за вказівкою інститутів, які, можливо, ввели в крах цю країну до і під час банківської кризи і які тепер шукають простих козлів відпущення», заявив Джеймс Рамсден, звертаючись до громадян Молдови.

Джеймс Рамсден — ліцензований королівський адвокат, відомий у Великобританії і у всьому світі, що спеціалізується на фінансових і банківських розслідуваннях. В даний час, крім справи KROLL і скандалу з молдавським банком, він бере участь у розслідуванні великої справи на прохання уряду Малайзії.

Королвеский Адвокат Джеймс Рамсден має широку міжнародну практику в комерційних, нормативних, дисциплінарних, медійних, спортивних і громадських судових процесах і має широке коло клієнтів, у тому числі від великих державних і регулюючих корпорацій.

Він визнаний Chambers UK і Chambers Global експертом в області комерційних судових процесів і описаний в Chambers UK як «абсолютна зірка». Він спеціалізований адвокат, який очолює згуртовану і ефективну команду в складних і часто обмежених у часі місіях.

В своїй роботі, в тому числі в аналізі звітів KROLL, юрист тісно співпрацює з британською компанією QUINTEL Intelligence, яка об’єднує групу висококваліфікованих фахівців у галузі фінансової та ділової інформації та розслідувань випадків банкрутства. Quintel Intelligence є постачальником юридичної інформації, що спеціалізується на вирішенні спорів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *