Нанокосметика

На носі пляжний сезон , і виглядати на висоті в новомодному дизайнерському купальнику – просто життєва необхідність для кожної поважаючої себе леді. А що робити з ненависними розтяжками і «апельсинової кіркою», так зрадницьки псує фігуру Венери Мілоської?! Від відчаю ми пускаємося у всі тяжкі, бігаючи від спортзалу до косметологічному салоні, від масажиста до брендових косметичних магазинах. А іноді в пошуках ідеальних обрисів опиняємося навіть в руках пластичних хірургів…

Цю безперервну, нескінченну, утомляющую і до безумства виснажливу гонку обіцяють припинити новітні досягнення у виробництві косметики – нанотехнології. Про нанотехнології в наш час прогресу і інновацій можна почути на кожному кроці. Дійшли вони і до косметичних засобів, причому не просто дійшли – увірвалися і зруйнували всі існуючі уявлення про вплив косметики на наш організм.

Отже, як працюють нанотехнології в прагненні зробити нас красивими?

Принцип дії застосовуваних нанотехнологій – це використання так званих наноструктур, наночастинок, наносом. Як їх тільки не називають! Наносома – це структура надзвичайно маленьких розмірів, рівна однієї мільярдної метра! І ось таку крихітну частку у вигляді кулі з розвитком біотехнологій навчилися наповнювати якимось конкретним речовиною: колагеном, мінеральними речовинами, вітамінами і т. д., а потім, немов маленький паровозик відправляти за місцем призначення в найглибші шари шкіри.

Раніше існувала «поверхнева» косметика від того і називалася поверхневої, що найчастіше лише обмежено впливала на нашу шкіру, волосся і т. д. Частинки, що використовувалися при виготовленні поверхневої косметики, осідали на шкірі, зачіпаючи лише самі верхні її шари. Уявіть, мажетесь Ви дорогими кремами, старанно накладаєте на себе маски, очищаєте, зволожує, тонизируете, а толку ніякого… Все залишилося «зверху», «повоздействовало» на ороговілі клітини верхніх шарів шкіри і змилися при черговій очищення особи.

Нанокосметика у свою чергу обіцяє лікування не самої хвороби, у вигляді акне, вугрових висипів, зморшок і розтяжок, а її причини. Наносоми настільки малі в своїх розмірах, що можуть проникати глибоко в дерму, усуваючи причину, а не наслідок Ваших проблем. Вони доставляють необхідні речовини прямо в джерело проблем, впливаючи точково і не зачіпаючи непотрібних тканин.

На що здатна горезвісна нанокометика?

Так практично на всі! Її можливості практично безмежні! По-перше, це дієвий спосіб в найкоротші терміни позбавитися від зморшок. Як часто нам потрібно до відповідального заходу виглядати на всі 100, а годинник зрадницьки цокає «тік-так, тік-так»… Вже після першого застосування косметичні компанії багатообіцяюче гарантують помітний ефект, а після регулярного використання і зовсім повне позбавлення від ознак старіння. Так що, можна сміливо сказати, що серед сучасних технологій омолоджування на першому місці беззаперечно варто нанокосметика. Крім уповільнення процесів старіння, нанокомплексы максимально ефективно живлять, зволожують шкіру, виводячи з неї всілякі накопичені шлаки.

Природно, що основними засобами, в яких використовуються нанотехнології, є крему. Крім них, останнім часом на ринок нанокосметики вийшли також сонцезахисні засоби, декоративна косметика і навіть фигуромоделирующие кошти. Так, одним з найгучніших нововведень у світ косметології і пластики стали кошти по позбавленню від целюліту і збільшення грудей! Можливо, через пару-трійку десятиліть пластична хірургія почне розоряться по мірі того, як нанокосметика переможним кроком буде мандрувати по всьому світу.

Нанокосметика не тільки розгладжує зморшки, вона може навіть скорочувати рубці і шрами, так не прикрашають жінку і додають їй безліч комплексів. Наносоми також сприяють загальній регенерації клітин шкіри, надаючи їй надзвичайно здоровий вигляд.

Ложка дьогтю в бочку меду?

У будь-якого нормального людини відразу ж виникне питання – а в чому підступ? Адже якщо б подібна косметика дійсно існувала, чому всі навколо ще не писані красені і красуні?

Перше і головне «але» – це, звичайно ж, висока вартість такої косметики. Багато марки, навіть не вказують для споживачів, що до їх складу входять наносоми різних видів, природно, включаючи їх наявність у шокуючий цінник.

З іншого боку, можливо, є і інші причини, чому наявність таких чудотворних частинок в косметиці не афішується її виробниками? Є! І далеко не маловажні! Вся справа в тому, що поряд з доведеною ефективністю, клінічно не доведено шкідливість такої косметики.

Логічно, що при такому малому розмірі та надзвичайно великий проникності наносом, вони можуть досягати не тільки клітини-цілі, але й певним чином потрапляти в кровоносну систему. Проникаючи в кров, наносоми, відповідно, можуть осідати і накопичуватися в усіх життєво важливих системах і органах людини. І ще невідомо, наскільки негативно таке «нецільове» проникнення нанокосметики впливає на наш організм. А поки що дослідження цього ведуться і остаточних висновків громадськості не надано, залишається на свій страх і ризик позбавлятися наносредствами від целюліту, зморшок і інших недоліків-комплексів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *