Перманентний макіяж

Про натуральній жіночій красі мріють всі представниці прекрасної половини людства. Адже завжди бути на висоті межа мріянь будь-якої жінки. І якщо розкішні густі кучері і прекрасний чистий колір обличчя результат тривалої роботи над собою зсередини, то деякі інші моменти проблемної жіночої зовнішності стало можливим виправити прямо тут і зараз. Завжди яскраві очі і чіткі брови, кокетливі родимки і добре окреслений контур губ у наш прогресивний час «намалювати» собі обличчя досить швидко і надовго стало реальним. Як співається в дитячій пісеньці, до чого дійшов прогрес? Відповідь проста до перманентного макіяжу!

Отже, все більше салонів краси пропонують своїм клієнткам таку послугу, як перманентний макіяж. Не дивно, адже все більше представниць слабкої статі готові піти практично на все, в деякій мірі навіть ризикнути, аби прокидатися і відразу ж отримувати задоволення від свого відображення в дзеркалі. Перманентний макіяж дійсно грандіозний винахід індустрії краси спеціально для тих, хто завжди хоче бути в бойовій готовності.

Ви на вечірці? Вам зовсім без потреби постійно віддалятися в дамську вбиральню з-за расплывшихся губ, очей, розтертих брів… Ви будете постійно відчувати себе гордою світською левицею, на 100% впевненою у кожному штриху свого вечірнього мейк-апу.

Ви на пляжі? І тут без страху і сумнівів можна плавати і знаходиться під палючим сонечком. Нічого не потече, не розмажеться, не попливе, але при цьому Ви будете на висоті. Ви будете виглядати яскраво і помітно порівняно з не нафарбованими сусідками по шезлонгу, і в той же час впевнено і неглупо порівняно з розфарбованими ляльками, бояться зіпсувати на пляжі свій макіяж.

Ви на тет-а–теті з коханою людиною? Не потрібно боятися постати перед ним у всій красі». Нехай для нього стане приємним сюрпризом, що і при тьмяному світлі свічок, і при ранковому світлі Ви завжди залишаєтесь чарівністю. Адже як часто буває, коли чоловік по-справжньому розчаровується, побачивши свою обраницю вперше без косметики. Особливо якщо вона більше нагадує не відому йому жінку-вамп, а бліду моль з невиразними рисами обличчя.

Ви збираєтеся в офіс або на навчання? А на годиннику без п’яти до? Тоді можна сміливо виходити на люди навіть без макіяжу і при цьому бути впевненою, що весь день ви будете прекрасно виглядати. Звичайно, у випадку, якщо Ви заздалегідь вдалися до такої палочку-виручалочку, як процедура нанесення перманентного макіяжу.

Що таке перманентний макіяж

Хтось вважає, що татуаж і перманентний макіяж це одне і те ж. Вони і праві, і одночасно не праві. Суть звичайно двох процедур однакова: проколом голкою фарба вводиться на певну глибину шкіри. Різниця двох процедур саме на цій глибині.

При перманентному макіяжі фарба вводиться на меншу глибину, ніж при татуажі. Звідси і різниця в тому, як довго тримається малюнок. Якщо при татуажі результат творчого процесу буде супроводжувати Вас все життя, то при перманентному макіяжі залежно від індивідуальних особливостей шкіри чіткі лінії мейк-апу будуть з Вами від 3 до 6 місяців. Хоча деякі «носительки» перманенту стверджують, що такий макіяж може залишатися незмінно гарним навіть протягом декількох років.

Всупереч усталеній думці, що перманентний макіяж це надмірно помітно і навіть дещо вульгарно, насправді він може виглядати дуже природно. Все залежить від того, в руки якого майстра візажу і татуажу Ви довірите.

Крім яскравих контурів губ, брів і намальованих стрілок на повіках очей, істинний майстер може зробити дійсно яскраві, але ніби натуральні брови при використанні техніки «м’якої розтушовування». Майстер своєї справи підкреслить природні родимки або обдарує Вас парочкою намальованих. Крім того, якщо Ви хочете зробити свої губки бантиком або просто на просто додати їм обсягу, перш ніж йти на кардинальні зміни у вигляді хірургічного втручання, варто спробувати перманентний макіяж губ. І без пластичного хірурга можна обійтися, якщо Вам не просто наведуть чіткий контур губ, а зроблять ще й розтушовування фарби по всій поверхні губ. Чудовим рішенням перманентний макіяж стане і для тих представниць слабкої статі, хто страждає і комплексує з приводу пігментних плям. Адже перманент це не тільки темна фарба для брів або всі відтінки червоного для губ, але і фарба тілесного кольору, чудово маскує навіть помітні пігментні плями на обличчі.

Отже, крім всіх перерахованих переваг перманентного макіяжу, одним з головних відсутність таких алергічних реакцій, як при щоденному використанні декоративної косметики. Природно, що, як і при фарбуванні волосся, попередньо потрібно перевірити, чи немає у Вас алергії на власне фарбу, застосовувану при перманенті. Якщо ж у результаті з’ясувалося, що у Вас таких алергічних реакцій немає Вам пощастило! Ви можете сміливо відправлятися в косметичний салон за перманентним макіяжем і абсолютно забути про нескінченному пошуку підходящої косметики і про огидних висипаннях і почервоніння на Вашому прекрасному личку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *