Прем’єр зажадав прискорити відкриття нових молдавсько-українських пунктів перетину кордону

Прем’єр-міністр Павло Філіп в контексті зусиль уряду щодо забезпечення комплексного та ефективного управління кордонами між Молдовою і Україною зажадав прискорити відкриття спільних молдавсько-українських пунктів перетину кордону на східному кордоні з підготовкою відповідних кадрів і перевіркою адміністративних умов.

Про це він заявив в ході проведеного робочого засідання за участю відповідальних осіб із сфери управління державними кордонами, з якими він обговорив прискорення відкриття спільних молдавсько-українських пунктів перетину кордону, а також деякі аспекти, що стосуються імпорту, здійснюваного економічними агентами з Придністровського регіону.

Щодо початок спільного контролю в пунктах пересения кордону на придністровській ділянці молдавсько-українського кордону, як Прикордонної поліції, так і Митній службі було доручено провести з українською стороною всі необхідні переговори. Прем’єр-міністр зазначив, що спільно з владою України будуть докладені всі зусилля для прискорення процесу підписання відповідних протоколів.

Іншим аспектом, який обговорювався в ході засідання, була необхідність продовження строку застосування звільнення від сплати митних зборів економічними агентами з східних районів Молдови, які здійснюють операції з експорту та імпорту товарів через пункт перетину кордону «Первомайськ-Кучурган» і не зареєстровані в Агентстві державних послуг. Оскільки цей термін закінчується 18 липня, було прийнято рішення продовжити до 1 січня 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *