Типи фігур

Жінки…Чоловіки вважають нас самими загадковими і непередбачуваними істотами, як і ми їх. Ми постійно знаходимося в процесі вдосконалення і разом з тим в стані повного невдоволення собою: в юності ми приписуємо собі 2-3 зайвих року, у зрілості намагаємося десяток скинути, вічно сидимо на дієтах і постійно мріємо оновити гардероб адже все для них улюблених чоловіків. Але замість того, щоб кидатися з крайності в крайність, потрібно просто навчитися жити в своє задоволення, любити себе, насолоджуватися своїм зовнішнім виглядом і тоді точно таке ж відношення ми отримаємо від оточуючих.

Первое з чого варто почати це з власної фігури. Якими б ідеальними параметрами не володіла жінка, вона вічно буде незадоволена своєю фігурою: то здається, що живіт висить, то груди мала, то стегна занадто широкі. В такому випадку допоможе, лише психолог, але що робити, якщо все це зовсім не уявна дійсність, і в дзеркалі кожен день Ви бачите аж ніяк не досконалість. Невже доведеться накласти на себе хрест»? Невже не можна бути сексуальною і привабливою? Невже немає жодних шансів здобути впевненість?

Достатньо лише один раз роздягнутися, стати перед дзеркалом і окинути себе досить критичним, але справедливим поглядом. Тоді стане зрозуміло, яким типом жіночої фігури Ви володієте. Дізнавшись тип фігури, Ви зможете зрозуміти свої проблемні місця, де накопичується зайва жирова тканина, і дізнатися, що і як маскувати від сторонніх очей, щоб виглядати досконалістю.

Умовно типи жіночих фігур можна поділити на 4 групи:
«груша» або «А», або «трикутник»),
«пісочний годинник» або «Х»),
«яблуко» (або прямокутник, або «Н»)
«Т» (або «перевернутий трикутник»).

Тип «пісочний годинник»

Володарки типу фігури «Х» мають гармонійні жіночі пропорції. І плечі і стегна досить врівноважені, а талія чітко виражена. Це найбільш виграшний тип фігури, який без винятку подобається всім чоловікам. Якщо Ви щасливою володаркою фігури типу «пісочний годинник», тоді Вам не варто турбуватися про свою фігуру. При наборі ваги все тіло покращується пропорційно, а зайвий жир не накопичується окремо на одній ділянці. Вам не потрібно сидіти на строгих дієтах і виснажувати себе нестерпними фізичними навантаженнями. Достатньо лише стежити за збалансованістю харчування і вести активний спосіб життя. Ви завжди будете виглядати сексуально і привабливо навіть при наявності пишних форм.

Що носити

Ваша одяг має бути максимально жіночною, що підкреслює Ваші округлі форми. Віддавайте перевагу спідниці-трапеції, суворим блуз і сорочок, сукні-футляру, поясів і будь-яким аксесуарам, що робить акцент на талії. Виграшно виглядає V-подібний виріз.

Тип «груша»

Даний тип фігури найпроблематичніший. Адже власниці такої фігури частенько страждають від надмірної ваги і целюліту, однак, якщо вони беруть себе в руки, досягають чудової форми, що притягає чоловічі погляди. Зазвичай у такого типу фігури вузькі плечі, тонка талія, невелика груди і досить об’ємні стегна. Зайвий жир відкладається на попі і сідницях. Представницям типу фігури «груша» потрібно побоюватися гострої, смаженої і жирної їжі. Для досягнення ідеальних форм потрібно строго стежити не тільки за харчуванням, але і за фізичними навантаженнями. Однак одяг може багато в чому допомогти і піднести навіть недоліки як гідності.

Що носити

Всім жінкам з типом фігури «А» потрібно віддавати перевагу комбінації світлого верху і чорного низу. Необхідно всіляко відволікати увагу від низу і візуально зменшувати його. Виграшно виглядатиме поєднання горизонтальної смужки у верхній частині ансамблю і вертикальною в нижній. Підходять V-подібні вирізи, блузи з об’ємними рукавами, светри та кофти з строкатим забарвленням, а також пояси, підкреслюють талію.

Тип «яблуко»

У жінок з таким типом фігури головною проблемою те, що плечі, стегна і талія мають практично однакову ширину, погано окреслені жіночі форми. Але вагома перевага те, що представниці цього типу з дитинства володіють хорошою розвиненою мускулатурою, і вони легше всіх інших можуть «шліфувати» своє тіло, оскільки вона найкраще піддається змінам. Зазвичай надлишок жирової тканини накопичується на талії, але це легко виправляється. Жінкам з типом фігури «яблуко» не потрібно обмежувати сіючи в їжі і сидіти не виснажливих дієтах, їм достатньо всього лише регулярно займатися фізичними навантаженнями для того, щоб позбутися від зайвого.

Що носити

В першу чергу «яблучкам» потрібно робити акцент на досить стрункі ноги або пишні груди, відволікаючи увагу від талії. Не обійдеться гардероб без широких поясів, зорово стягуючих талію. В одязі необхідно використовувати багатошаровість і асиметричність. Оптимальний верх ансамблю без рукавів або з дуже коротким рукавом, з круглим або овальним вирізом. Використовуйте гру з геометричними формами і доповнюйте образ масивними аксесуарами.

Тип «перевернутий трикутник»

Даний тип фігури повна протилежність типом фігури «груша». Представниці відрізняються широкими масивними плечима, повною відсутністю талії, а силует нагадує чоловічий. Зазвичай такий тип фігури поширений у спортсменок. Для них вкрай небезпечно набирати вагу, т. к. фігура тоді стає ще більш трикутної, крім цього, недоліки яскраво підкреслює навіть сама легка сутулість, тому гарна постава для представниць типу фігури «Т» вкрай важлива.

Що носити

Як раніше вже згадувалося, тип «Т» кардинально відрізняється від типу «А», тому всім жінкам фігури «перевернутий трикутник» рекомендується те, що забороняється дамам типу «груша». Комбінуйте темний і світлий верх низ, вертикальну смужку у верхній частині ансамблю, а горизонтальну у нижній. Уникайте об’ємних блуз. Краще, якщо верх буде облягати, але не звужуватися до низу. Всіляко збільшуйте обсяг нижньої частини. У цьому допоможуть широкі штани або штани з накладними кишенями і візерунками.

Як бачите, немає ідеальної фігури. Скрізь і свої недоліки і свої переваги, тому головною жіночою хитрістю і раніше вміння правильно підносити себе і нести як справжню королеву.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *