У Молдові буде створено Дипломатичний інститут

Відповідне рішення ухвалив уряд. Як зазначив міністр закордонних справ і європейської інтеграції Тудор Ульяновський, створення Дипломатичного інституту дозволить готувати висококваліфікований персонал, як для дипломатичної служби, так і для інших органів центрального публічного управління, відкриє нові можливості для подання Молдови на спеціалізованих міжнародних форумах.

Дипломатичний інститут покликане забезпечити підготовку як для молдавських і закордонних дипломатів, так і для осіб з державних органів, а також експертів з НУО та приватного сектору. «Ці курси навчання забезпечать всі вимоги сучасної дипломатії і будуть використовувати кращі практики дипломатів в усьому світі. Програма навчання буде зосереджена на інтерактивних та практичних заняттях з тренерами дипломатів Міністерства закордонних справ та з-за кордону, вчених і кваліфікованих експертів, пропонуючи переваги широкого спектру думок і підходів.

Серед основних навчальних програм будуть курси в таких пріоритетних галузях, як: дипломатичне і консульське право, теорія і практика міжнародних відносин, міжнародне та європейське право, європейська інтеграція, економічна дипломатія, бізнес-дипламатия, цифрова дипломатія, вивчення іноземних мов.

Обов’язки та функціональна структура установи будуть передбачені в Правилах інституту, які будуть затверджені урядом. Управлать Дипломатичним інститутом буде директор, який призначається і відкликаються з посади міністром закордонних справ та європейської інтеграції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *