У регіоні Клайпеда в Литві відкрилося Почесне консульство Молдови

В рамках міжміністерських молдавсько-литовських політичних консультацій в місті Паланга відбулося офіційне відкриття Почесного консульства Молдови в регіоні Клайпеда в Литві.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови, зазначивши, що в ході заходу державний секретар МЗСЄІ Кароліна Перебинос висловила подяку владі Литви за підтримку нашої країни в процесі європейської інтеграції та впровадження галузевих реформ на національному рівні. Вона зазначила, що Молдова і Литва мають схожий історичний досвід і стикаються з аналогічними проблемами на регіональному і міжнародному рівнях.

Державний секретар відзначила важливу роль почесних консулів в просуванні іміджу країни за кордоном, зміцнення економічних, торговельних та культурних зв’язків з іноземними державами, залучення інвестицій, а також зміцнення контактів між людьми. «Вважаю, що активний почесний консул зблизить наші країни і відкриє нові можливості для двосторонньої співпраці», — підкреслила Кароліна Перебинос.

У церемонії відкриття Почесного консульства взяли участь міністр закордонних справ Литви Дарюс Скусявичюс, посол Молдови в Литві Сергій Міхов, почесний консул Молдови в Клайпеді Вальдемарас Разумас та інші запрошені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *