Французький боксер запобіг викрадення літака

Дворазовий чемпіон Франції з боксу Тарік Сахибеддин, який завершив професійну кар’єру, проявив свої боксерські навички під час рейсу на літаку, який прямував з Мюнхена в Париж.

За інформацією журналіста Арно Ромеро, інцидент стався на борту літака, коли один з пасажирів поводився вкрай агресивно. Спочатку він вступив у конфлікт зі стюардесою, яка на прохання принести алкоголь відповіла йому відмовою. Після цього агресивний пасажир різко встав зі свого місця і, відмовившись сісти назад, почав погрожувати екіпажу літака проникнути в кабіну пілота і захопити повітряне судно.

Свої дії нетверезий бешкетник мотивував тим, що «бажає повернутися назад до Мюнхена до своїх друзів». Незабаром він зробив спробу відкрити двері в кабіну пілотів, однак був нейтралізований Сахибеддином і ще парою пасажирів. Колишній французький боксер відправив порушника правопорядку в нокдаун і повалив його на підлогу.

«Я вийшов у туалет і почув їх розмову. Я побачив, що він вів себе агресивно і погрожував. Я запитав стюардесу, чи вона хоче, щоб я залишився з нею, і вона відповіла ствердно», — заявив Сахибеддин, зазначивши, що буйний пасажир вів себе неадекватно і виглядав «збуджений».

«Тарік Сахибеддин виявив справжню мужність і заслужив того, щоб його вчинок був прикладом для інших. Минулої ночі колишній професійний боксер на очах у 200 пасажирів зупинив безумця, який намагався потрапити в кабіну пілотів і викрасти літак. Привітаймо ж і привітаємо Таріка, продемонстрував справжню хоробрість», — написав журналіст у своєму фейсбуці.

За свої дії і допомогу представники поліції, члени авіакомпанії, а також екіпаж літака висловили подяку Сахибеддину і навіть дозволили йому сфотографуватися в кабіні пілота за штурвалом судна.

Що стосується порушника, то після посадки літака в паризькому аеропорту імені Шарля де Голля органи правопорядку затримали його, а потім відправили в спеціальну клініку для проведення психіатричної експертизи. Поліція підозрює, що буйний пасажир не тільки перебував у стані алкогольного сп’яніння, але і мала психічний розлад.

46-річний Тарік Сахибеддин, який є уродженцем Марокко, вже завершив професійну кар’єру в боксі. Всього в його активі 23 бої, в яких він здобув 12 перемог. З них дві — нокаутом. В інших 11 поєдинках Сахибеддин зазнав невдачі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *