5 YouTube каналів по STEM для молодших школярів

5 YouTube каналов по STEM для младших школьников

Термін «STEM» все частіше і частіше звучить із вуст представників сфери освіти. Родом він із США і введений в американську шкільну програму для того, щоб посилено розвивати компетенції учнів у науково-технічному напрямку, адже STEM — це Science (наука), Technology (технології), Engineering (інженерія) та Math (математика). Враховуючи прогнози про зникнення ряду професій і виникненні більше сотні нових, більшість з яких пов’язані з біо — і нанотехнологіями, STEM надзвичайно актуальний сьогодні.

У національному масштабі STEM введений у шкільну програму в Штатах для підготовки з самого раннього віку майбутніх гуру в області високих технологій. Тому і стартують з STEM з перших класів. В Україні також робляться кроки в цьому напрямку, наприклад, у вересні в Києві підписали меморандум про створення коаліції STEM-освіти. До речі, зараз також додають букву «А» (art — мистецтво) в термін — STEAM.

Для всіх, хто хоче почати з азів вивчення, як завжди YouTube допомогу. На сайті є кілька каналів, які дозволять дітям початкової школи зануритися в світ STEM і підучити англійську.

Vi Hart

Набір відеороликів на найрізноманітніші теми від спіралей в математиці Пі і Анти-Пі. Мікс науки, математики та мистецтва.

Babble Dabble DO

Яскравий канал з витриманим контентом і естетикою. Теми показано через ряд експериментів і дослідів.

The Make

Велика добірка видеуроков до всіляких проектів, які можна створити власноруч — для різнопланових інтересів і віку.

Tinker Lab

Канал з короткими і простими проектами для дітей початкової школи, готових розвивати свої навички креативності. Нові відео додаються кожну тиждень.

TedEd

На цьому каналі з TedTalks є маса барвистих роликів — математика, наука, мови, симпатична анімація і легкий супроводжуючий текст. У деяких відео вбудовані субтитри.

За матеріалами: studylike.ninja

Читайте також: Які профі будуть потрібні в 2030-му?

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code