Будь хороброї: Про що говорять успішні жінки

Будь храброй: О чем говорят успешные женщины

Багато хто до цих пір вважають, що бізнес, пов’язаний з високими технологіями, в більшості своїй роблять чоловіки. Насправді, жінки розвивають IT-індустрію нарівні з чоловіками, а іноді навіть опиняються попереду. Як досягти кар’єрного успіху в IT, подолати стереотипи і повірити в себе — розповідають успішні підприємниці. Ці жінки щодня доводять особистим прикладом, що не так важливо, чим ви займаєтеся, але важливо, як ви це робите.

Вітні Уолф, засновниця сайту знайомств Bumble

Найголовніше — вірити в себе, незважаючи ні на що.

Після мого відходу з Tinder (де я була співзасновницею), і до запуску Bumble я на якийсь час втратила віру в себе. Я почала тонути в тому, що люди писали про мене в інтернеті, і це сильно підкосило мою впевненість у собі і почуття власної гідності. (Уїтні стала жертвою сексуальних домагань і наступної за нимим інтернет-цькування після судового розгляду).

І хоча ця ситуація все-таки посприяла тому, що я вирішила створити щось корисне, щоб подібного не сталося з іншими людьми, мій шлях був важким. Коли про тебе говорять стільки жахливих речей, складно просто відмахнутися. Тоді мені не вистачило стійкості.

Що стосується бізнесу в IT, тут головне – знайти свою нішу. Технології рухаються вперед, щоб полегшити людям щоденну рутину, тому подумайте, з якими труднощами вам доводиться стикатися щодня. Це і буде ідеєю.

Я заснувала Bumble, тому що це було рішенням моєї власної проблеми, і, як виявилося, проблеми багатьох жінок. Я придумала додаток для знайомств, де тільки жінка може ініціювати спілкування. Ми створили бренд, який побудований навколо жінок і покликаний розширювати їх можливості і укріпляти їх самоповагу.

Джоана Шилдс, засновниця WeProtect, руху проти сексуальної експлуатації дітей в інтернеті

Не бійтеся заблукати – іноді це навіть корисно. Часто на незнайомій дорозі нас чекають дуже цікаві і захоплюючі можливості. Так народжуються відмінні ідеї і відбуваються величезні прориви: як у професійній сфері, так і в емоційній.

Спробуйте знайти тихе місце. Так, це складно, адже ми всі онлайн 24 години на добу, але спробуйте. Погуляйте, дайте собі час видихнути. Навіть такий короткий час перепочинку дасть вам дивовижну ясність думок.

Холлі Брокуэлл, засновниця і головний редактор онлайн-видання Gadgette

Сьогодні ви можете почати кар’єру в сфері технологій самостійно, не чекаючи того, що вам хтось подарує цю можливість. Почніть вести блог, записуйте відео, пишіть в твіттер – просто дійте. Раніше я робила жахливі двохвилинні відеоогляди, записані на телефон в 2 години ночі в моїй спальні, тому що це була єдина можливість, але і це призвело до більш захоплюючим і цікавим подіям у моєму житті. Кожен крок, нехай навіть крихітний, — це крок вперед.

Якщо ви индентифицируете себе як жінку, і це видно у ваших соціальних мережах, фото та відео, будьте готові до неприємних і моторошним коментарям. Але не дозволяйте їм гнобити вас і не ховайтеся. Чим більше буде людей, які не соромляться і не боятися бути справжніми, тим швидше це стане нормою в суспільстві.

Якщо ви такий же супергик, як я, то ваші кумири — не Бейонсе і Ріанна, а Samsung і Google. Навіть якщо б мені довелося працювати в магазині, я все одно б стежила за оглядами технічних новинок, все одно б думала про те, що ж випустять далі. Словом, я повністю в своїй стихії.

Нікола Мендельсон, віце-президент Facebook в Європі, Африці, Близькому Сході

На початку своєї кар’єри я звикла мовчки сидіти на загальних зборах, навіть якщо у мене були ідеї. Я боялася, що ляпну яку-небудь дурість. Тоді ж обов’язково хтось- зазвичай чоловік – озвучував ідею, схожу на мою, і зривав оплески. Якби тільки я могла бути хоробріше!

Будьте хоробрими! Це не просто порада для молоді. Кожна жінка повинна мати сміливість виступити, щоб бути почутою. Як ще ми вдохновим наступні покоління, якщо не своїм прикладом?

Проблеми, з якими стикаються жінки в бізнесі, універсальні для всіх сфер: гендерні упередження та умовності. Коли я працювала в рекламі, то кілька разів попереджала начальство про свою вагітність. Коли це сталося втретє, бос був розлючений: «Скільки разів я ще почую?» З тих пір багато чого змінилося, але нам ще належить довгий шлях попереду.

Сара Вуд, співзасновниця та виконавчий директор відеопродакшн Unruly

Було б здорово, якби раніше хтось порадив мені поменше хвилюватися. Кожну хвилину, яку я витрачала на занепокоєння, я могла б використати з більшою користю. Напередодні випускних іспитів в коледжі я отримала найкоштовніша порада в моєму житті. Я страшенно хвилювалася, і мій викладач передав мені клаптик паперу, на якому від руки було написано лише одне слово: «Сміливіше!»

Коли ми запустили Unruly, я взагалі нічого не знала про цю індустрії. Ніколи не працювала в рекламі, не мала справ з рекламниками, дизайнерами і продажниками. Порівняно з цим всі гендерні стереотипи були дрібницями. Власний бізнес дав мені достатній рівень контролю та свободи управління робочим навантаженням, і ще можливість не звертати уваги на те, що про це думають оточуючі. Що ще більш важливо, це дало мені можливість створити робочий простір і внутрішню культуру в компанії, які побудовані навколо сім’ї і друзів, і дають можливість знаходити правильний баланс між роботою і сім’єю.

Я часто помічаю, що жінки в компанії володіють усіма необхідними навичками, тільки чомусь не бачать цього. У них немає проблем з професіоналізмом, але є величезні проблеми з довірою до себе і до оточуючих. Ми проводимо багато навчальних і мотивуючих програм, щоб надихнути жінок на звершення і на те, щоб повірити в себе і взяти відповідальність за команду, очолити її та повести вперед.

Джерело: theguardian.com

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code