Дайте колір: 5 ідей, як додати яскравості свого будинку

Дайте цвет: 5 идей, как добавить яркости своему дому

Літо радує яскравими фарбами, але так буває не завжди, вірно? І скоро, на жаль, прийдуть прекрасні за своєю суттю, але такі нудні, з точки зору природних колірних рішень, осінь і зима.

Саме час внести у своє життя і житло стільки яскравих кольорів, скільки дозволяє фантазія. Багато людей бояться цього робити, часто можна почути, що багато кольору тисне, вантажить і швидко набридає. Так і є. Намагайтеся використовувати особливо активні рішення в зонах, де ви пильнуєте, а там, де спите, відпочиваєте, включайте колір не до стіни або стелю, а в деталі — текстиль, подушки, килими, картини. Так що, якщо цей колір вам набридне, його можна легко «вимкнути», не роблячи ремонт, а просто прибравши подалі обридлий предмет декору. Отже, почнемо.

1. Зелений, оливки, умиротворення

Якою б відтінок не вибрали — будь-то колір оливок, трави або м’ятний — зелений колір принесе в домівку мир. Чутливий, ніжний, натуральний, природний. Добре виглядає і у вітальні, і в дитячій, і в спальні. Єдине «але» — табу на великі темно-зелені простору, чим темніше відтінок, тим важче він виглядає.

2. Сонце, апельсин, позитив

Помаранчевий колір додає оптимістичність настрою, це правда. Вселяє бадьорість, впевненість у собі і в завтрашньому дні. Психологи вважають, що він ще і здатний об’єднувати людей, тому рекомендується включати його в їдальні зони, вітальні — місця, де ви спілкуєтеся з сім’єю і приймаєте друзів.

3. Синій, як море, спокій

Синій — досить складний колір. Наприклад, його намагаються не використовувати в рекламі, так як вважається, що він викликає депресію. Але в родині, де енергія б’є через край і дітей неможливо вгамувати, а дорослих переговорити, він може чудово «гасити» зайве. Синій — це море і небо, вже дивлячись на нього, відчуваєш прохолоду, спокій. Його рекомендують включати в спальні, так як він сприяє розслабленню і релаксу, а при використанні у вітальні він вимагає додаткового яскравого кольору (червоного, як на фото).

4. Червоний, маки, енергія

Яскраво-червоний колір — це енергія, могутність, сила, бомба. Йому не місце в дитячій, їм не можна зловживати в великих кількостях, але пофарбуйте червоним одну стіну з 4 у вітальні і побачите, як зміниться весь простір навколо. До речі, якщо сексуальне життя не особливо радує, а загострення пристрастей прагне до нуля, терміново додайте червоний в спальню. І спати вам не доведеться.

5. Жовтий, сонце, щастя

Ще один мегапозитивный колір і він же — колір, з яким можна легко переборщити. Чим він яскравіше, тим складніше. Але можна використовувати і приглушені відтінки, і весь рік жовтий буде нагадувати вам про відпочинок, відпустці і сонце.

Фото: hgtv.com

- Дивіться також: Дитяча в стилі космос

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code