Дитячі уроки тайм-менеджменту

Детские уроки тайм-менеджмента
Ольга Ільюхіна
Автор

Ольга Ільюхіна

Маркетинг-консультант

Діти можуть навчити багато чому. Наприклад, жити тут і зараз і радіти кожній ромашці, метелику, нової туалетному папері зі звірятками і просто тому, що ти є. Ще вони можуть дати цінні уроки з тайм-менеджменту, які не зрівняються ні з одним дорослим тренінгом.

До появи дітей я була схильна проводити докладний «маркетингове дослідження» перед кожною покупкою. Або, як казав один мій шеф, робити маркетинг. Вибір нового костюма або фотоапарата була архіважливою справою. Потрібно було вивчити максимально можлива кількість пропозицій на ринку, проаналізувати і згрупувати їх, обміркувати і бажано зафіксувати свої потреби, а потім вже, після п’ятої примірки, купувати. Як не дивно, такий підхід не завжди себе виправдовував, і обновка могла досить скоро загубитися в шафі, так і не принісши належного задоволення. Зрозуміло, що часу цей підхід обіймав чимало, тобто ефективність процесу прагнула кудись в бік нуля.

І тут у моєму житті з’явився дитина! О, скільки таємних можливостей це розкрило! Виявляється, я можу зібратися на вулицю через 5, ні, навіть за 3 хвилини! Педикюр? П’ятихвилинки більш ніж достатньо! Робити дві справи відразу? Дурниця, три-чотири заняття одномоментно — набагато цікавіше!

У сфері покупок теж відбулися зміни. Довелося терміново знаходити точки, де можна купувати, не відходячи від коляски. У рейтингу зросли вуличні ларьки і базари. Супермаркети на двох поверхах (є й такі) відпали самі собою. Магазини розділилися на дві суворі категорії — baby-friendly і «більше сюди не прийдемо». І, нарешті, сталося те, до чого за багато років так і не зміг привчити мене чоловік — я стала купувати першу-ліпшу річ, що сподобалася! Більше ніяких досліджень, тільки голос серця! Закохалася в туфлі – беремо! (Зрозуміло, що туфлі умовно перетворилися в балетки/черевики/кросівки). Подобається плаття? Міряємо, платимо і йдемо. Ніяких довгих роздумів, зважувань за і проти, тільки відчуття.

Хто знає, може материнство так загострює всі інстинкти? У будь-якому випадку вміння швидко робити вибір і приймати рішення — одне з найбільш важливих з’явилися у мене в ролі мами. З другою дитиною воно тільки посилюється і відточується.

Від дітей нам дістаються і всілякі курйозні вміння та звички. Ще одна заслуга моїх діток в тому, що я полюбила рожеві речі. Ніколи не думала, що дівчата дійсно настільки небайдужі до рожевого. Однак, як показала життя, маленькі леді приблизно з року і до п’яти років наполегливо вибирають саме і тільки рожевий. Мене це призвело до того, що рука стала тягнутися до рожевого навіть у дорослих магазинах. Так у мене з’явився ряд яскравих нарядів, і навіть чоловік іноді ризикує одягнути свою яскраво-рожеву сорочку-поло. Подивимося, які нові відкриття чекають нас в найближчі роки!

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code