Hippie Mom: Як лінь робить з нас позитивних батьків

Hippie Mom: Как лень делает из нас позитивных родителей

Журналістка, блогер і мама трьох дітей, Елізабет Бродбент, зізнається: «Спочатку був бебі-слінг. Тому що було неможливо протиснутися з коляскою по парковці супермаркету, особливо нервувало те, що дитина починала волати і вимагати поїсти постійно. А якщо врахувати, що я терпіти не могла метушню з пляшечками і стерилізатором (тому що я лінива, ну що гріха таїти!), то єдиною опцією на всі часи стало грудне вигодовування. І, так, я забувала докуповувати памперси. І тому стала користуватися тканинними підгузками. Так я стала мамою-хіпі».

Позитивне батьківство, засноване на принципі фізичної прихильності між дітьми і батьками, здатне інтенсивніше залучити останніх до материнство/батьківство. Тобто відчути себе тією самою «справжньою мамою»/ «справжнім татом». Так воно і є. Однак новоспечені батьки часто думають, що саме з цієї причини воно здатне створювати додаткові проблеми. Але ні, це не так. Секрет «позитивних» мам і тат, який вони нікому не розповідають, у тому, що вони роблять набагато-набагато менше роботи, ніж звичайні мами і тата. Як? Розповім на своєму досвіді.

Слінг

Ось взяти, приміром, бебі-слінг. Ви берете коляску, знімаєте з неї люльку, тягніть її в салон авто, закріплюєте, прив’язуєте. Приїхавши в пункт призначення, витягуєте її з машини, монтуєте на коляску, молячись усім святим, щоб дитина під час цих маніпуляцій не прокинувся. Штовхаєте коляску через парковку і натовпу народу. Або, знемагаючи від болю у руці, волочете дитину з собою, прямо в колисці. До речі, не всі люльки призначені до перетворення в дитяче автокрісло. Можна порушити інструкції виробника, або саджати малюка в даний автокрісло, а коляску — в багажник, де вона займе все вільне місце. Якщо вам доведеться нести дитину на руках (пищить, не спить у колясці), то вести коляску однією рукою дуже незручно. і Так далі, і тому подібне.

А ось я зі слінгом прибуваю в пункт призначення без усіх цих клопотів. Зі слінгом, дуже складним у використанні, на вашу думку. Я посадила дитину в автокрісло, прибувши до мети, прив’язую дитини до себе. Вільного місця і вільних рук у мене повно. Ніхто не доторкнеться до моєї дитини, тому що він прив’язаний до мене, його вага рівномірно розподілений і мені не важко. Він постійно зі мною в слінгу, тому що це зручніше, ніж носити його на руках і набагато, набагато зручніше, ніж возити його у візку.

Грудне вигодовування

А тепер подумайте про пляшечках і молочних сумішах, використовуючи той же алгоритм, що і для коляски. Насамперед ці пляшечки, сосочки і суміші потрібно купувати. Їх також необхідно ретельно мити і стерилізувати, наповнювати, розігрівати і тільки потім давати дитині. Я вважаю, що все це займає багато часу, якого у вас немає, наприклад, в три години ночі, коли дитина кричить і хоче їсти негайно. Тому моїм рішенням було годувати грудьми. Частково із-за ліні, частково із-за вартості сумішей/пляшечок, плюс при цьому варіанті діти не кричать більше, ніж це необхідно. Нам пощастило, звичайно ж: у мене було молоко, діти охоче його їли і я годувала на вимогу. Дитина хоче їсти? Футболку наверх — і вуаля! Вночі це особливо актуально. Не потрібно проробляти весь процес з пляшками, заколисувати малюка в колисці або бродити по коридору, хитаючи його на руках. Я просто клала дитину з собою, і лінь моя! — навіть спала під час нічних годувань. Люди запитували: «Ваш спить вночі?». А я не знала, що відповісти, адже я спала.

Тканинні підгузники

Тканинні підгузники — це не зовсім про позитивне батьківство, але вони вписуються в загальну картину з батьками-хіпі. Я знала, що буду користуватися ними ще коли завагітніла. Набір цих підгузників купується лише один раз. Якщо ви купуєте памперси, то витрачаєте тисячі доларів. Тканинний набір коштує від 100 до 200 доларів. Набагато дешевше і немає проблеми, що ви забули купити нову упаковку. Не треба тільки говорити про прання забруднених підгузників. Мами мають справу з такою білизною, що ваша пральна машинка не злякається пари підгузників.

Так що ми не читали особливих книг про те, як стати позитивними і еко-дружніми батьками, ми вибирали те, що полегшить нам життя. Їх чистою ліні. Тобто вибір позитивного батьківства — це «ледачий» вибір, що підтверджується тисячоліттями як найменш енергозатратний. Адже Люди по натурі своїй ліниві.

Джерело: scarymommy.com

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code