Масштабне будівництво військового містечка

Масштабне будівництво військового містечка під Миколаєвом виходить на фінішну пряму.

строительство военного городка

Вже цього року буде здано один з чотирьох, збудованих за сучасними стандартами, бригадних комплексів на полігоні Широкий Лан. Це військове містечко з повноцінною інфраструктурою, що передбачає комфортне перебування під час ротації або військових навчань понад 2,5 тисяч військовослужбовців. Для них за рахунок державних коштів зводиться понад десяток казарм, їдальня та медичний блок.

Крім виконання бойових завдань бійці матимуть можливість займатися спортом у сучасному спортивному комплексі, обладнаному тренажерами, відпочити на базі відпочинку. В розпорядженні вояків буде навіть власне футбольне та волейбольне поле.

Задля  уникнення корупційних схем кожна закупівля робіт або послуг на цьому об’єкті проводиться через систему ProZorro, а якість виконання будівельних робіт контролюється відповідальними особами Збройних сил України

«Не кожна країна НАТО може похвалитися такими умовами для військовослужбовців, які створюються на полігоні «Широкий Лан», — поділилася враженнями від будівництва полігону на своєму сайті Тетяна Ричкова.

До початку зведення військового містечка Ширлан неодноразово опинявся в центрі гучних скандалів з приводу відсутності нормальних умов перебування там військовослужбовців.

Українська армія змінюється, і це є доведеним фактом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *