Мої рецепти успішного бізнес-материнства

Мои рецепты успешного бизнес-материнства

 

Я вважаю, що кожна жінка спочатку повинна зрозуміти, чого вона хоче від життя, а потім просто організувати собі таке життя. У мене це виходить.

Я вмію балансувати між роботою і сім’єю. Це можливо, якщо робота улюблена. І я кажу не про те балансі, який будуть бачити оточуючі, а про те, що ти будеш відчувати всередині. Чи ти зможеш сказати: я щаслива? І це, як на мене, найголовніше.

Можливо, ти не будеш ідеальною господинею і матір’ю в очах оточуючих, це не важливо. Важливо, як ти себе почуваєш і що поруч з тобою відчувають себе твої близькі.

До того ж, на мій погляд, ідеальна мама повинна працювати не для заробляння грошей – так як для цього поруч з нею повинен бути справжній чоловік. Жінка повинна в першу чергу нести частинку себе, світ і творити.

Вона — енергія та цілеспрямованість на роботі, ніжність і турбота будинку. І їй вистачає на все це сил, так як під час роботи вона не вимотується, працюючи на знос, а наповнюється, надихається і заряджається, так як займається тим, що їй подобається.

Вона мудра і творчо підходить до вирішення побутових питань. Безумовно любляча з дітьми, але в той же час з потужним внутрішнім стрижнем. А також одночасно пристрасна і покірна з коханим чоловіком. Мені ще далеко до неї, але я вмію досягати поставленої мети!

Мені вдалося організувати свою діяльність так, щоб комплексу провини з приводу своєї відсутності вдома у мене не було. Я працюю вдома і максимум завдань виконую, не відриваючись від молодшої дочки.

В середньому один-два дні на тиждень я поза домом: проводжу тренінги, семінари або майстер-класи. Це час з Міланою (молодшою донькою) проводить бабуся, за що я їй безмежно вдячна.

Мої секрети успішного бізнес-материнства:

  • ефективне планування
  • турбота про себе і самореалізація
  • природні принципи догляду за немовлям: спільний сон, носіння на руках (або в слінгу), грудне вигодовування і т. д.
  • вміння знайти допомогу і правильно нею скористатися
  • турбота про стосунках з коханою, дітьми, батьками, родичами і т. д.)

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code