Як скинути вагу за шість тижнів

Как сбросить вес за шесть недель

Головний ознака того, що весна не за горами — жінки починають цікавитися дієтами та експрес-програмами схуднення від спортивних клубів.

WoMo розпитав творців однієї з таких програм, у чому їх суть і в чому полягає секрет успіху.

Фітнес-клуб BodyArt fitness проводить марафон «Революція тіла» вже в третій раз. Це унікальна програма для тих, хто хоче скинути зайву вагу, привести своє тіло у форму, а також навчитися правильно харчуватися.

Якою фізичною підготовкою повинні володіти люди, які приходять на фітнес-програму?

Люди можуть бути абсолютно різної фізичної підготовки, віку, а також з різним станом здоров’я. Наприклад, на «Революції тіла» кожен клієнт проходить попереднє анкетування, де описує свої проблеми зі здоров’ям. Також він розповідає про те, яким видом спорту займався раніше, якщо займався, і про свої очікування від курсу: хто хоче скинути 5 кг, а хтось- 20. Це все враховується.

Надалі групові тренування, які складаються з міксу вправ з різних фітнес-напрямків, будуються з урахуванням потреб групи.

Крім цього, в залі працюють два-три інструктори, які запропонують альтернативні вправи тим, кому не можна виконувати основні. Наприклад, якщо група робить даблстеп, то клієнту з варикозом ніг інструктор запропонує малий степ або звичайну аеробіку замість протипоказаного тайбо. Тому, кому потрібно підкачати спину, запропонують заняття в тренажерному залі.

Слід остерігатися програм, де інструктори не цікавляться вашим здоров’ям і немає індивідуального підходу на групових тренуваннях.

Яка роль дієти в програмі схуднення?

У харчування ключова роль. Але потрібно розуміти, що дієти в тому розумінні, в якому багато їх сприймають — відмова від тієї чи іншої групи продуктів, як правило, веде до проблем зі здоров’ям. А також до того, що ефект від схуднення швидко зійде нанівець після її закінчення.

В рамках програми «Революції тіла» в BodyArt fitness використовується інший метод. Інструктор-дієтолог складає програму харчування індивідуально для кожного клієнта, враховуючи його зріст, вага, вік, стать, вид діяльності, а також те, наскільки він хоче схуднути. Це не дієта. Це правильне, раціональне, збалансоване харчування у відповідності з потребами клієнта. І що важливо, харчування прописано не у вигляді рекомендацій, а у вигляді детального меню, із зазначенням точної кількості грамів кожного блюда.

Один із секретів успіху «Революції тіла» полягає в тому, що клієнт веде щоденник харчування, в який він записує все, що з’їв за день. І в кінці кожного тижня інструктор перевіряє усі записи і коригує меню в залежності від потреб, цілей та ефективності. Також клієнт може зателефонувати інструктору в будь-який момент і попросити рекомендацію, які продукти краще вибрати в магазині або що робити, якщо в якийсь момент порушив дієту.

Індивідуальний підхід у виборі харчування, а також детальні інструкції дієтолога і контроль за їх виконанням грають не меншу роль, ніж індивідуальний підбір фізичного навантаження.

Як утримати результат по закінченню програми?

Програма «Революція тіла» розроблялася з таким розрахунком, щоб за шість тижнів людина не тільки схуд і привів своє тіло у форму, але ще звик до фізичних навантажень і правильному харчуванню.

Як показує досвід, шість тижнів — це оптимальний час, щоб досягти всіх цілей: прибрати зайву вагу, отримати спортивне підтягнуте тіло, а також навчитися самому контролювати свою вагу за допомогою вправ і правильно підібраного меню. Програми, що розраховані на більш короткий час, допоможуть вам схуднути, але звички правильно харчуватися і регулярно займатися не вироблять.

Сайт фітнес клубу BodyArt fitness — bodyartfitness.com.ua.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code